Oferta Sunderlandu za napastnika West Hamu!

Oferta Sunderlandu za napastnika West Hamu!
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Sky Sports

Diafra Sakho może dołączyć do Sunderlandu.

Według „Sky Sports” obecny menadżer klubu, Sam Allardyce, pragnie sprowadzić napastnika. Mówi się, że zaoferowano 11 milionów funtów.

Dla Senegalczyka może to być szansa na złapanie rytmu meczowego, bowiem pod wodzą Slavena Bilicia miał problemy ze znalezieniem sobie miejsca w podstawowym składzie West Hamu.

W Sunderlandzie natomiast 26-latek ma możliwość zostania jedną z kluczowych postaci. Zespół polegał ostatnio w ataku głownie na Jermainie Defoe, który strzelił 15 bramek w Premier League. Sakho ma zostać jego następcą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy