Oficjalnie: 20 milionów za kapitana Watfordu. Ten wolał zostać!

Oficjalnie: 20 milionów za kapitana Watfordu. Ten wolał zostać! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Watford FC

Kapitan Watfordu, Troy Deeney, podpisał nowy pięcioletni kontrakt.

W ostatnich tygodniach nasilały się spekulacje, według których Deeney miał przenieść się do Leicester City. Mistrzowie Anglii chcieli wzmocnić się zawodnikiem, który zapewniłby im kilkanaście bramek w sezonie i jednocześnie nie zepsuje atmosfery w szatni, dlatego byli gotowi przeznaczyć na 28-latka nawet 20 milionów funtów. Ostatecznie kapitan "The Hornets" zostanie w klubie, co potwierdziło przedłużenie umowy.

- Ten klub naprawdę wiele znaczy i chcę być jego częścią. W ostatnich dniach uważnie słuchałem wszystkiego, co mówią mi klubowi działacze. Rozmowy przebiegały w bardzo rozsądny i łagodny sposób - to bardzo pomogło mi w walce z moimi myślami - powiedział zawodnik dla oficjalnej strony klubu.

Wcześniejsza umowa napastnika obowiązywała do 2020 roku. Deeney trafił na Vicarage Road w 2010 roku i wystąpił w 263 meczach zdobywając 96 bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy