OFICJALNIE: 39-letni Luis Henríquez gra dalej

OFICJALNIE: 39-letni Luis Henríquez gra dalej
Redakcja
Redakcja
Źródło: Polonia Środa Wielkopolska

Były zawodnik Lecha Poznań, Luis Henríquez, w wieku 39 lat podpisał nową umowę z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska.

Doświadczony Panamczyk reprezentował barwy Lecha Poznań w latach 2007-2015. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski. W 2015 roku powrócił do rodzinnego kraju do Tauro FC.

W 2018 roku zdecydował się jednak dołączyć do Polonii Środy Wielkopolskiej. Liczył, że regularne występy w trzeciej lidze przyczynią się do powołania na Mistrzostwa Świata w Rosji. Niestety tak się nie stało, ale sam Henríquez i tak zdecydował się pozostać w Polsce.

Nowa umowa 92-krotnego reprezentanta Panamy będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

Po 17 meczach Polonia Środa Wielkopolska obecnie drugie miejsce w trzeciej lidze, tracąc dwa punkty do lidera, czyli Raduni Stężycy.

W aktualnym sezonie boczny obrońca wystąpił w 15 spotkaniach, notując pięć bramek oraz sześć asyst.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy