OFICJALNIE: Abalo pożegnał się z Koroną

OFICJALNIE: Abalo pożegnał się z Koroną
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Dani Abalo nie jest już zawodnikiem Korony Kielce.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał swój kontrakt z ekipą z województwa świętokrzyskiego za porozumieniem stron.

Hiszpan przed rozpoczęciem rozgrywek wylądował na liście transferowego klubu, ale postanowił zostać w zespole i powalczyć o możliwość regularnych występów. Niestety 29-letni zawodnik w pierwszym meczu sezonu złamał obojczyk po starciu z Jakubem Tosikiem i na dłuższy czas musiał pożegnać się z boiskiem.

W tym czasie do drużyny „Żółto-Czerwonych” trafiło kilku nowych piłkarzy, dlatego były gracz Celty Vigo czy Łudogorca postanowił zakończyć swoją przygodę z Koroną.

Abalo trafił do Kielc w sierpniu ubiegłego roku i od tego czasu rozegrał 22 spotkania w barwach ekstraklasowego klubu, w których strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy