Oficjalnie: Abalo w Sivassporze

Oficjalnie: Abalo w Sivassporze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sivasspor

Dani Abalo został nowym zawodnikiem Sivassporu.

Hiszpański skrzydłowy po przejściu testów medycznych podpisał z tureckim klubem dwuletni kontrakt.

Abalo występował ostatnio w Łudogorcu Razgrad. W minionym sezonie rozegrał dla bułgarskiego zespołu 42 spotkania, w których strzelił jedenaście bramek oraz zanotował trzynaście asyst.

Warto również wspomnieć, że 27-letni piłkarz ma za sobą pobyt w takich ekipach jak Celta Vigo i Beira-Mar oraz zdaniem bułgarskich mediów był zimą obserwowany przez Legię Warszawa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy