OFICJALNIE: Abdulrahman podpisał. Nici z wyczekiwanego transferu

OFICJALNIE: Abdulrahman podpisał. Nici z wyczekiwanego transferu
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Al Ain FC

Omar Abdulrahman przedłużył o rok swój kontrakt z ekipą Al-Ain.

26-latek kolejny sezon spędzi więc na boiskach ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie od wielu lat postrzegany jest za jedną z największych gwiazd miejscowego futbolu.  W minionym sezonie potrzebował zaledwie 12 spotkań, by strzelić pięć goli i zaliczyć tyle samo asyst.

Sympatycy umiejętności Abdulrahmana od wielu już lat liczą na jego rychłe przenosiny na europejskie boiska. W tym roku wydawało się zresztą, iż ich marzenie wreszcie się ziści, bowiem utalentowany zawodnik miał być już dogadany z przedstawicielami tureckiego Beşiktaşu, do którego szeregów miał dołączyć w trakcie letniego okienka transferowego.

Transfer nie został zrealizowany a sam Abdulrahman postanowił przedłużyć o rok swą przygodę z dotychczasowym pracodawcą. Wraz z Al-Ain sięgnął właśnie po czwarte w karierze ligowe mistrzostwo i klubowe władze liczą, iż obecność w składzie wychowanka pozwoli im udanie zaprezentować się w rozgrywkach Azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy w świecie arabskim Abdulrahman był w przeszłości łączony także z przenosinami do takich drużyn, jak m.in. Manchester City i Borussia Dortmund.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy