Oficjalnie: Abeid w Panathinaikosie

Oficjalnie: Abeid w Panathinaikosie
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: BBC

Mehdi Abeid to nowy piłkarz Panathinaikosu Ateny.

To nie pierwsze podejście algierskiego pomocnika do zespołu ze stolicy Grecji. Pomocnik był wypożyczony do "Koniczynek" w sezonie 2013/2014 i najwyraźniej został dobrze zapamiętany, bo zdecydowano się zakontraktować go na stałe.

23-letni zawodnik został ściągnięty do Newcastle w 2011 roku z Lens i przez ten czas rozegrał 21 spotkań w zespole "Srok". Był również dwukrotnie wypożyczany: do szkockiego St. Johnstone oraz właśnie do Panathinaikosu. Kluby nie zdecydowały się na ujawnienie kwoty transferu Abeida.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy