Oficjalnie: Abeid w Panathinaikosie

Oficjalnie: Abeid w Panathinaikosie
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: BBC

Mehdi Abeid to nowy piłkarz Panathinaikosu Ateny.

To nie pierwsze podejście algierskiego pomocnika do zespołu ze stolicy Grecji. Pomocnik był wypożyczony do "Koniczynek" w sezonie 2013/2014 i najwyraźniej został dobrze zapamiętany, bo zdecydowano się zakontraktować go na stałe.

23-letni zawodnik został ściągnięty do Newcastle w 2011 roku z Lens i przez ten czas rozegrał 21 spotkań w zespole "Srok". Był również dwukrotnie wypożyczany: do szkockiego St. Johnstone oraz właśnie do Panathinaikosu. Kluby nie zdecydowały się na ujawnienie kwoty transferu Abeida.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy