OFICJALNIE: Adam Duda we Wdzie Lipusz

OFICJALNIE: Adam Duda we Wdzie Lipusz fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wda Lipusz

Wda Lipusz poinformowała o pozyskaniu Adama Dudy.

Kiedy urodzony w Gdańsku napastnik debiutował w 2012 roku w Ekstraklasie, mogło wydawać się, że Lechia ma zawodnika, który zabezpieczy atak na lata.

Rzeczywistość jednak dosyć szybko zweryfikowała te nadzieje. Po odejściu z Lechii szukał on swojego miejsca w Widzewie Łódź. Tam jednak również furory nie zrobił.

Następnie jego kariera poważnie wyhamowała i przypominała już raczej równie pochyłą. Występował on bowiem kolejno w Pogoni Siedlce, Rozwoju Katowice, Concordii Elbląg oraz Bałtyku Gdynia.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie. 29-latek trafił bowiem do Wdy Lipusz.

Wspomniany zespół występuje obecnie w czwartej lidze, grupie pomorskiej (piąty poziom rozgrywkowy w Polsce). Na półmetku rozgrywek plasuje się w ligowej tabeli na piętnastym miejscu z dorobkiem 16 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy