OFICJALNIE: Adil Rami odchodzi z Fenerbahçe. Francuz bardzo blisko transferu do Rosji

OFICJALNIE: Adil Rami odchodzi z Fenerbahçe. Francuz bardzo blisko transferu do Rosji fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fenerbahce I Footmarcato.net

Adil Rami nie jest już zawodnikiem Fenerbahçe.

Turecki klub poinformował o rozstaniu z 34-letnim obrońcą. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

36-krotny reprezentant Francji był zawodnikiem ekipy ze Stambułu tylko przez kilka miesięcy. W jej barwach rozegrał siedem spotkań - jedno w lidze tureckiej i sześć w tamtejszym pucharze. Po Ramim spodziewano się więcej i strony zdecydowały się zakończyć współpracę nieco wcześniej niż początkowo zakładano.

Jak donosi Footmercato.net, Rami może szybko wylądować w Rosji. Doświadczony defensor prowadzi zaawansowane rozmowy z PFK Soczi - ostatnim zespołem tamtejszej ekstraklasy. Do bezpiecznej lokaty traci jednak tylko cztery punkty. Francuz miałby podpisać z nim kontrakt do końca sezonu.

W przeszłości Rami występował w Lille, Valencii, Milanie, Sevilli oraz Olympique’u Marsylia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy