OFICJALNIE: Adrian Szczutowski w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Adrian Szczutowski w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o pozyskaniu Adriana Szczutowskiego.

Celem transferowym pierwszoligowca na zimowe okno było sprowadzenie nowego napastnika. Swego udało się dopiąć we wtorkowe popołudnie.

Poinformowano bowiem tego dnia, że z Wisły Płock do Stomilu Olsztyn przenosi się Adrian Szczutowski. Mowa o wypożyczeniu.

Strony doszły w tym przypadku do porozumienia, na mocy którego atakujący ma występować w zespole prowadzonym przez Adama Majewskiego do 30 czerwca 2022 roku. Znalazła się tam też opcja skrócenia transferu czasowego, którą zastrzegli sobie „Nafciarze”.

Warto również dodać, że zanim doszło do ruchu, Szczutowski złożył podpis pod nowym, obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku kontraktem.

Urodzony w Płocku zawodnik rozegrał w tym sezonie jeden mecz. Miało to miejsce w sierpniu, a Wisła mierzyła się wtedy z GKS-em Tychy w ramach Pucharu Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy