OFICJALNIE: Alan Virginius w Lille

OFICJALNIE: Alan Virginius w Lille
Redakcja
Redakcja
Źródło: Lille OSC

Alan Virginius został oficjalnie zawodnikiem Lille.

„Mastify” pozyskały 19-latka z Sochaux, a kwota transakcji wyniosła cztery miliony euro. Virginius podpisał pięcioletnią umowę do 30 czerwca 2027 roku.

Mistrzowie Francji sprzed dwóch sezonów z pewnością mają nadzieję na powrót do gry w europejskich pucharach po słabym poprzednim sezonie, który ukończyli, zajmując dopiero dziesiąte miejsce w tabeli.

Obecnie drużyna prowadzona przez Paulo Fonsecę zajmuję pozycję wicelidera francuskiej Ligue 1 z dorobkiem czterech punktów po dwóch meczach.

Virginius jest wychowankiem innej drużyny ze stolicy Francji, a mianowicie Paris FC. Następnie trafił do młodzieżowej drużyny Sochaux, które dało mu możliwość gry w dorosłej drużynie.

19-letni napastnik występował do tej pory na drugim poziomie rozgrywkowym, czyli Ligue 2, gdzie w 46 meczach zdobył osiem bramek. Jest on także młodzieżowym reprezentantem Francji. Teraz stoi przed nim nowe wyzwanie, francuska elita.

- Jest to dla mnie ogromny zaszczyt podpisać kontrakt z tym klubem. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu. Będę ciężko pracował, aby się rozwinąć i osiągnąć wielkie rzeczy – mówił Virginius po swojej przeprowadzce do ekipy „Mastifów”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy