Oficjalnie: Albrighton w Leicester

Oficjalnie: Albrighton w Leicester
Redakcja
Redakcja
Źródło: Leicester City FC

Przed kilkoma dniami Aston Villa postanowiła nie przedłużać kontraktu z Markiem Albrightonem i Nathanem Delfouneso. Ten pierwszy zostanie od lipca zawodnikiem Leicester City FC.

24-letni Albrighton spędził na Villa Park szesnaście lat. Najpierw występował w drużynach młodzieżowych, a od 2009 roku w pierwszym zespole, w którym rozegrał 101 spotkań i zdobył siedem bramek. W międzyczasie był także wypożyczony do Wigan Athletic FC. Ostatni sezon nie był jednak dla niego udany, ponieważ nie był podstawowym zawodnikiem i zaliczył jedynie dziesięć meczów.

Anglik bardzo szybko znalazł sobie nowego pracodawcę. Został nim Leicester City FC, czyli beniaminek Premier League, w którym występuje Marcin Wasilewski. Albrighton podpisał z „Lisami” czteroletni kontrakt, który zacznie obowiązywać od 1 lipca.

- To były dla mnie wspaniałe szesnaście lat w Aston Villi, z której odchodzę z podniesioną głową, szukając nowych wyzwań. Przechodzą do Leicester i jestem tym faktem zachwycony. Zespół ma ambitne plany na przyszły sezon i mam nadzieję, że pomogę w ich realizacji - mówił piłkarz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy