Oficjalnie: Albrighton w Leicester

Oficjalnie: Albrighton w Leicester
Redakcja
Redakcja
Źródło: Leicester City FC

Przed kilkoma dniami Aston Villa postanowiła nie przedłużać kontraktu z Markiem Albrightonem i Nathanem Delfouneso. Ten pierwszy zostanie od lipca zawodnikiem Leicester City FC.

24-letni Albrighton spędził na Villa Park szesnaście lat. Najpierw występował w drużynach młodzieżowych, a od 2009 roku w pierwszym zespole, w którym rozegrał 101 spotkań i zdobył siedem bramek. W międzyczasie był także wypożyczony do Wigan Athletic FC. Ostatni sezon nie był jednak dla niego udany, ponieważ nie był podstawowym zawodnikiem i zaliczył jedynie dziesięć meczów.

Anglik bardzo szybko znalazł sobie nowego pracodawcę. Został nim Leicester City FC, czyli beniaminek Premier League, w którym występuje Marcin Wasilewski. Albrighton podpisał z „Lisami” czteroletni kontrakt, który zacznie obowiązywać od 1 lipca.

- To były dla mnie wspaniałe szesnaście lat w Aston Villi, z której odchodzę z podniesioną głową, szukając nowych wyzwań. Przechodzą do Leicester i jestem tym faktem zachwycony. Zespół ma ambitne plany na przyszły sezon i mam nadzieję, że pomogę w ich realizacji - mówił piłkarz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy