Oficjalnie: Aleesami w Palermo

Oficjalnie: Aleesami w Palermo
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: US Palermo

Haitam Aleesami został nowym zawodnikiem Palermo.

25-latek przez ostatnie półtora roku grał dla doskonale znanego polskim kibicom IFK Göteborg. W sumie dla tego szwedzkiego zespołu zdołał w tym czasie wystąpić w 45 meczach, w których strzelił dwa gole. Odejście lewego defensora oznacza, że nie pomoże on swojej drużynie w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, w której "Kamraterna" zmierzą się z Karabachem.

Palermo za Norwega marokańskiego pochodzenia zapłaciło około 1,2 miliona euro. Z drużyną ze Stadio Renzo Barbera siedmiokrotny reprezentant swojego kraju podpisał trzyletni kontrakt.

W szesnastym zespole ubiegłego sezonu występują dwaj inni piłkarze znani ze szwedzkich boisk. To Robin Quaison oraz Oscar Hiljemark.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy