Oficjalnie: Aleksandr Hleb w Krylii Sowietow

Oficjalnie: Aleksandr Hleb w Krylii Sowietow
Redakcja
Redakcja
Źródło: Krylia Sowietow Samara

Były piłkarz między innymi Barcelony i Arsenalu Londyn dołączył do Krylii Sowietow na zasadzie wolnego transferu.

Hleb był ostatnio ciągle wypożyczany z Barcelony, w której nie mógł znaleźć miejsca w składzie. Próbował swoich sił w Stuttgarcie, Birmingham i ostatnio w VfL Wolfsburg. Nigdzie jednak nie pokazywał formy sprzed lat. Kontrakt z klubem z Bundesligi wygasł 31 grudnia 2011. Białorusin ponad miesiąc poszukiwał nowego pracodawcy. Dziś Krylia Sowietow podała do wiadomości, że Hleb został nowym zawodnikiem tego klubu.


Krylia Sowietow jest 13 drużyną ligi rosyjskiej. Obecnie w Rosji  trwa przerwa w rozgrywkach. Po ich wznowieniu drużyny będą grać w dwóch grupach: mistrzowskiej i spadkowej. Krylia będzie walczyć o utrzymanie. Kibice oczekują, że Białorusin pomoże drużynie uratować ligowy byt. Kłopotów z aklimatyzacją być nie powinno, gdyż w drużynie z Samary występuje już trzech rodaków Hleba: Sergei Kornilenko, Dmitry Verkhovtsev i Sergei Veremko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy