OFICJALNIE: Álex Martín w Leganés

OFICJALNIE: Álex Martín w Leganés
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CD Leganés

CD Leganés pozyskało Álexa Martína.

Trzynasty zespół poprzedniego sezonu La Liga kompletuje kadrę na najbliższy sezon. Kilkanaście godzin temu poinformowano o pozyskaniu Álexa Martína.

Środkowy obrońca przeprowadza się do drużyny prowadzonej przez Mauricio Pellegrino z rezerw Realu Madryt na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

21-latek występował w poprzednim sezonie na boiskach trzeciej ligi hiszpańskiej. Tam rozegrał 18 meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy