OFICJALNIE: Ali Akman, jeden z największych talentów w Turcji, zawieszony przez Bursaspor za „nieetyczny transfer”

OFICJALNIE: Ali Akman, jeden z największych talentów w Turcji, zawieszony przez Bursaspor za „nieetyczny transfer”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bursaspor

Bursaspor zawiesił w prawach członka pierwszego zespołu Aliego Akmana. To efekt porozumienia zawartego przez zawodnika z Eintrachtem Frankfurt.

18-latek w bieżącym sezonie prezentował wysoką dyspozycję strzelecką, co zaowocowało zainteresowaniem innych ekip. Największą determinacją wykazał się Eintracht Frankfurt, który poszukiwał napastnika na długie lata.

Kimś takim w ocenie przedstawiciela Bundesligi jest autor 10 trafień w 18 spotkaniach na zapleczu tureckiej ekstraklasy. W związku z tym, że umowa gracza wygasa już 30 czerwca, nie stało nic przeszkodzie do tego, aby podpisać z nim przedwstępny kontrakt, który zobowiązuje go do zmiany pracodawcy pierwszego lipca.

Dla utalentowanego napastnika jest to największe wydarzenie w jego dotychczasowej karierze, które z pewnością zmotywowałoby go do jeszcze lepszej gry w dalszej części sezonu. Wygląda jednak na to, że długo nie powącha on murawy.

Bursaspor podjął bowiem decyzję o zawieszeniu Aliego Akmana w prawach członkach pierwszego zespołu na czas nieokreślony. Argumentuje ją niedopuszczalnym zachowaniem gracza oraz wzięciem przez niego udziału w „nieetycznym transferze”.

W kontekście tego ostatniego dodajmy, że klub z pewnością miał nadzieję na to, iż atakujący dokończy rozgrywki i dopiero wówczas poinformuje o swojej przyszłości. Mimo wszystko trudno zrozumieć tak ostrą reakcję wobec swojego bądź co bądź wychowanka i jednego z kluczowych piłkarzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy