OFICJALNIE: Ambrose w Derby County

OFICJALNIE: Ambrose w Derby County
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Derby County FC

Derby County poinformowało o podpisaniu umowy z Efem Ambrose'em.

30-letni defensor pozostawał bez klubu od zeszłego miesiąca, gdy rozstał się z Hibernianem. Nigeryjczyk długo nie musiał szukać nowego pracodawcy, bowiem rękę do niego wyciągnął Frank Lampard, menedżer Derby County. 

Legenda „The Blues” zaprosiła doświadczonego stopera na treningi swojej drużyny, a po kilku dniach postanowiono podpisać z nim umowę do końca bieżącego sezonu. 

– Efe jest doświadczonym środkowym obrońcą i daje nam nowe możliwości w tym konkretnym obszarze boiska. Z przyjemnością witamy go na pokładzie – powiedział opiekun „Baranów”. 

Nigeryjczyk w przeszłości grał m.in. w Celticu, z którym czterokrotnie zdobywał mistrzostwo Szkocji. Natomiast w 2013 roku wygrał z Nigerią Puchar Narodów Afryki. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy