OFICJALNIE: Ander Herrera definitywnie odszedł z PSG

OFICJALNIE: Ander Herrera definitywnie odszedł z PSG fot. J.E.E/SIPA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Athletic Club

Athletic Club poinformował o definitywnym wykupieniu z Paris Saint-Germain Andera Herrery.

Latem Ander Herrera zamienił w ramach wypożyczenia Paris Saint-Germain na Athletic Club. W nowym zespole wiązano z nim duże nadzieje, bo przecież to w jego barwach radził sobie w przeszłości naprawdę dobrze i zapracował na zagraniczny transfer.

Do tej pory jednak nie był on w stanie zaprezentować pełni swojego potencjału.

Mimo to działacze przedstawiciela LaLigi uznali, że na dłuższą metę 33-latek może być przydatny, dlatego postanowiono go wykupić.

Środkowy pomocnik złożył zatem podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. Szczegóły samej transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Wraz ze sprzedażą 33-latka PSG kontynuuje tym samym swoją politykę transferową i pozbywa się niechcianych zawodników. Wszystko po to, by sprostać zasadom Finansowego Fair Play.

Hiszpan, który w przeszłości występował między innymi w Manchesterze United, rozegrał w tym sezonie 11 meczów, notując asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy