OFICJALNIE: André-Pierre Gignac pisze dalej swoją historię. Francuz zostaje w Tigres UANL

OFICJALNIE: André-Pierre Gignac pisze dalej swoją historię. Francuz zostaje w Tigres UANL fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tigres UANL

André-Pierre Gignac przedłużył współpracę z Tigres UANL.

Doświadczony napastnik cieszył się przed blisko sześcioma laty sporym zainteresowaniem ze strony wielu europejskich drużyny po tym, jak stało się jasne, że wielokrotny reprezentant Francji nie podpisze nowego kontraktu z Olympique'em Marsylia.

André-Pierre Gignac otrzymał wiele interesujących propozycji, ale dość niespodziewanie zdecydował się zaakceptować tą nadesłaną mu ze strony meksykańskiego Tigres UANL.

Wówczas wiele osób przypuszczało, że 35-letni obecnie zawodnik zaliczy krótki epizod w drużynie z Monterrey i dość szybko wróci na Stary Kontynent.

Nic takiego nie miało jednak miejsca, ponieważ doświadczony napastnik reprezentuje barwy „Tygrysów” nieprzerwanie od lipca 2015 roku i w najbliższym czasie ta sytuacja nie ulegnie zmianie, ponieważ przedstawiciele klubu poinformowali o nawiązaniu dłuższej współpracy z francuskim piłkarzem.

André-Pierre Gignac podpisał nowy trzyletni kontrakt z Tigres UANL, który będzie najprawdopodobniej jego ostatnim w profesjonalnej karierze.

35-latek od momentu dołączenia do ekipy z Monterrey pomógł jej wywalczyć cztery mistrzostwa kraju oraz Ligę Mistrzów CONCACAF, dzięki czemu „Tygrysy” wzięły udział na niedawno zakończonych Klubowych Mistrzostwach Świata, gdzie zespół prowadzony przez Ricardo Ferretti uznał w finale wyższość Bayernu Monachium (0:1).

Sam napastnik może ponadto pochwalić się strzeleniem 147 goli w 250 występach dla meksykańskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy