OFICJALNIE: André Silva w Eintrachcie Frankfurt

OFICJALNIE: André Silva w Eintrachcie Frankfurt fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eintracht Frankfurt

André Silva zasilił szeregi Eintrachtu Frankfurt.

Portugalczyk przeniósł się do niemieckiego zespołu na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Milanu.

„Die Adler” na mocy wypracowanego porozumienia zgodzili się, aby w przeciwnym kierunku na podobnych warunkach powędrował Ante Rebić.

Środkowy napastnik od początku letniego okienka transferowego nie znajdował się w planach Marco Giampaolo i otrzymał zgodę od „Rossonerich” na poszukiwanie nowego pracodawcy. W ostatnich tygodniach wydawało się, że 23-letni zawodnik wróci do Hiszpanii, gdzie spędził całe minione rozgrywki na zasadzie wypożyczenia w Sevilli. Później zaczęto spekulować, że może wrócić do rodzimego kraju, gdzie chęć jego sprowadzenia miały przejawiać Benfica oraz Sporting. Ostatecznie André Silva został użyty jako karta przetargowa do zakontraktowania wspomnianego Chorwata.

Portugalczyk zdążył rozegrać w rozpoczętym sezonie jeden mecz w barwach Milanu. W nowym otoczeniu przyjdzie mu rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie z Dejanem Joveljiciem, Basem Dostem i Gonçalo Paciêncią.

Warto również wspomnieć, że wcześniej za rekordowe sumy szeregi Eintrachtu Frankfurt opuścili Luka Jović (do Realu Madryt za 60 milionów euro) i Sébastien Haller (do West Hamu United za 40 milionów euro).

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy