Oficjalnie: Andreas Bjelland w Brentford

Oficjalnie: Andreas Bjelland w Brentford
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Brentford FC

Reprezentant Danii Andreas Bjelland został graczem Brentford FC.

26-latek poprzednio występował w holenderskim Twente, z angielskim klubem związał się natomiast trzyletnim kontraktem. Nowy gracz "Pszczół" to środkowy obrońca z dużym doświadczeniem międzynarodowym. Dotychczas zagrał w 21 spotkaniach kadry Danii, zaliczając trzy z pięciu spotkań eliminacji do Mistrzostw Europy w 2016 roku. Przed debiutem w pierwszej reprezentacji regularnie występował w zespołach młodzieżowych.

Klub z Championship zaplacił za niego 2,1 miliona funtów, co stanowi naturalnie rekord transferowy Brentford.

- Po podjęciu decyzji o opuszczeniu Twente Andreas miał wiele propozycji z różnych klubów. Jestem zadowolony, że podpisał z nami długoterminowy kontrakt - powiedział dyrektor sportowy Brentford Phil Giles.

- Andreas jest reprezentantem swojego kraju. Dzięki pozyskiwaniu takich graczy wizerunek Brentford wciąż się poprawia - stwierdził trener zespołu Marinus Dijkhuizen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy