OFICJALNIE: Andrej Kadlec w Bruk-Becie Termalice Nieciecza

OFICJALNIE: Andrej Kadlec w Bruk-Becie Termalice Nieciecza fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o sprowadzeniu Andreja Kadleca.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza to jeden ze spadkowiczów z Ekstraklasy, którego ambicje sięgają powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Żeby jednak dopiąć swego, potrzebne będzie równa forma przez cały długi sezon oraz szeroka, a co najważniejsze, mocna kadra.

Jednym z brakujących elementów w układance Radoslava Látala był prawy obrońca. W czwartek udało się jednak dopiąć swego, a do drużyny prowadzonej przez Czecha dołączył Andrej Kadlec.

26-latek przenosi się do tej drużyny z MTK Budapeszt w ramach transferu definitywnego. Szczegóły parafowanej przez niego umowy ze „Słoniami” nie są znane.

Przenosiny do pierwszej ligi to dla Słowaka powrót do Polski. W przeszłości, a konkretniej w latach 2019-2021 był związany z Jagiellonią Białystok. Tam jednak wielkiej furory nie zrobi.

Jeśli chodzi natomiast o występy w lidze węgierskiej, to poprzedni sezon zakończył z siedmioma występami. Teraz będzie starał odbudować się w Polsce.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie rozgrywki zaplecza Ekstraklasy w najbliższy weekend, a rywalem będzie Odra Opole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Azzedine Ounahi podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Azzedine Ounahi podpisał kontrakt z nowym klubem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy