Oficjalnie: Andreu w Angers SCO

Oficjalnie: Andreu w Angers SCO
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Angers SCO

Yoann Andreu został nowym zawodnikiem Angers SCO.

Francuz związał się z beniaminkiem Ligue 1 dwuletnią umową.

Andreu jest wychowankiem AS Saint-Étienne. W minionych rozgrywkach reprezentował barwy GFC Ajaccio i rozegrał dla tego zespołu 30 spotkań, w których zaliczył jedną asystę.

Warto również wspomnieć, że 26-letni obrońca jest już ósmym piłkarzem, który wzmocnił zespół Angers SCO przed startem rozgrywek. Wcześniej do tej drużyny dołączyli Ismaël Traoré, Billy Ketkeophomphone, Giles Sunu, Cheikh N'Doye, Pierrick Capelle, Slimane Sissoko i Mathias Serin.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy