Oficjalnie: Anichebe w WBA

Oficjalnie: Anichebe w WBA
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Everton FC

Victor Anichebe przenosi się z Evertonu do West Bromwich Albion.

Nigeryjczyk jest wychowankiem klubu z Goodison Park, w którym występował od 2003 roku. Początkowo w juniorskiej drużynie z Liverpoolu, a od 2005 już w pierwszej ekipie "The Toffees", w której wystąpił w sumie w ponad 150 spotkaniach, w których strzelił 26 bramek oraz zaliczył 19 asyst.

25-letni napastnik ma na swoim koncie także 11 występów w reprezentacji narodowej oraz udział w Igrzyskach Olimpijskim w 2008 roku, na których Nigeryjczycy zdobyli srebrny medal, ulegając w finale naszpikowanej gwiazdami kadrze Argentyny.

West Bromwich Albion zapłaciło Evertonowi za tego piłkarza sześć milionów funtów. Pozostałe szczegółu, takie jak długość kontraktu i zarobki zawodnika nie zostały na razie ujawnione.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy