Oficjalnie: Annan w Schalke
2011-01-29 22:33:09; Aktualizacja: 14 lat temu
24-letni reprzentant Ghany Anthony Annan został nowym zawodnikiem Schalke 04. Klub z Nadrenii Północnej-Westfalii zapłacił za defensywnego pomocnika 2 mln. euro.<br><br>Przez ostatnie 4 lata Ghanijczyk występow(...)
Przez ostatnie 4 lata Ghanijczyk występował w lidze norweskiej. Jego pierwszym klubem w tym kraju był Start Kristiansand. Potem przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Stabæk, by wreszcie trafić do Rosenborga Trondheim, z którym dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo.
W Rosenborgu Annan dał się poznać jako niezwykle twardy i waleczny defensywny pomocnik. Wielu znawców uważało go za najlepszego specjalistę na tej pozycji w całej Norwegii.
Oprócz Schalke, również hiszpańska Sevilla była bardzo zainteresowana pozyskaniem Ghanijczyka. Lepszą ofertę przedstawili jednak Niemcy i to im ostatecznie udało się zakontraktować piłkarza. W klubie z Gelsenkirchen Annan ma zastąpić sprzedanego do Blackburn Amerykanina Jermaine’a Jonesa.






![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)





![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)



