Oficjalnie: Ansaldi w Atlético

Oficjalnie: Ansaldi w Atlético
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Atlético

Cristian Ansaldi został piłkarzem Atlético Madryt.

Wbrew wcześniejszym prognozom, 27-latek nie przenosi się do mistrza Hiszpanii na zasadzie transferu definitywnego, lecz na podstawie rocznego wypożyczenia. W umowie została jednak zawarta możliwość wykupienia go po sezonie.

Macierzystym klubem Argentyńczyka jest Zenit Sankt Petersburg, do którego trafił przed rokiem z Rubina Kazań. O trzykrotnego reprezentanta kraju zabiegał szkolenowiec Atlético - Diego Simeone, ceniąc przede wszystkim wszechstronność zawodnika.

Ansaldi to bowiem boczny obrońca, mogący grać na obu stronach defensywy, czyli na pozycjach, na których dotychczas nie było większej konkurencji w zespole. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy