OFICJALNIE: Ansaldi w Torino

 OFICJALNIE: Ansaldi w Torino
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Torino FC

Torino potwierdziło na oficjalnej stronie wypożyczenie Cristiana Ansaldiego.

Turyński zespół poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że wypożyczył lewego obrońcę na dwa lata z Interu Mediolan z obowiązkiem wykupienia go po tym okresie. Mimo tego, że Ansaldi jest kojarzony głównie z występami na lewej obronie, to jest obunożny i w Torino powinien być traktowany jako następca Davide Zappacosty. 25-letni prawy obrońca prawdopodobnie dołączy dzisiaj do Chelsea.

Wychowanek Newell’s Old Boys pierwsze kroki na europejskich arenach stawiał w barwach Rubina Kazań. Później reprezentował też takie drużyny, jak Zenit Petersburg, Atlético Madryt, FC Genoa i właśnie Inter Mediolan. 30-letni defensor rozegrał w poprzednim sezonie 21 spotkań w lidze włoskiej, podczas których zanotował jedną asystę.

- Przede wszystkim chciałbym podziękować prezydentowi Cairo oraz całemu Torino za okazane zaufanie i ogromną szansę. Teraz chciałbym się za to odwdzięczyć codzienną pracą na treningach i w meczach. Znam tutaj wielu zawodników, dlatego pomogą mi wkomponować się w szatnię i zespół. Jestem bardzo szczęśliwy – powiedział pięciokrotny reprezentant Argentyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy