Oficjalnie: Ansaldi w Zenicie

Oficjalnie: Ansaldi w Zenicie
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Zenit Sankt Petersburg

Zenit St. Petersburg potwierdził za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej transfer Cristiana Ansaldiego z Rubina Kazań.

Zawodnik ma pojawić się w Petersburgu już w ciągu najbliższych kilku godzin. Jutro przejdzie badania medyczne, a jeżeli wypadną one pozytywnie, to podpisze czteroletni kontrakt z Zenitem.

Ansaldi swoją karierę rozpoczynał w argentyńskim Newell's Old Boys. Zagrał dla tego zespołu w 29 meczach. W 2008 roku trafił do Rubina Kazań. Wystąpił dla niego w 130 spotkaniach, strzelając dwie bramki. Z Rubinem dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Rosji, Superpuchar Rosji oraz Puchar Rosji.

27-letni obrońca w listopadzie 2009 roku otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Argentyny. Wystąpił dla niej do tej pory w trzech meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy