OFICJALNIE: Antoine Kombouaré nowym trenerem Toulouse

OFICJALNIE: Antoine Kombouaré nowym trenerem Toulouse fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toulouse FC

Władze Toulouse poinformowały, że nowym trenerem pierwszej drużyny będzie Antoine Kombouaré.

Słaba postawa Toulouse w pierwszej fazie sezonu doprowadziła do tego, że działacze klubu postanowili poczynić zdecydowane kroki i kilka dni temu pozbyli się dotychczasowego szkoleniowca, Alaina Casanovy.

Od tamtej pory jego obowiązki przejął dyrektor techniczny akademii klubu, Denis Zanko. Dziś jednak ten stan uległ zmianie, ponieważ poinformowano o zatrudnieniu nowego trenera. Został nim Antoine Kombouaré.

55-latek podpisał z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Nowy szkoleniowiec Toulouse ma dosyć bogate doświadczenie. W przeszłości prowadził bowiem między innymi Strasbourg, Guingamp, czy Paris Saint-Germain. Ostatnio był z kolei związany z Dijon.

Debiut Kombouaré w nowej roli nastąpi już w najbliższą sobotę. Wówczas to jego zespół podejmie przed własną publicznością Lille.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy