OFICJALNIE: Antoine Kombouaré nowym trenerem Toulouse

OFICJALNIE: Antoine Kombouaré nowym trenerem Toulouse fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toulouse FC

Władze Toulouse poinformowały, że nowym trenerem pierwszej drużyny będzie Antoine Kombouaré.

Słaba postawa Toulouse w pierwszej fazie sezonu doprowadziła do tego, że działacze klubu postanowili poczynić zdecydowane kroki i kilka dni temu pozbyli się dotychczasowego szkoleniowca, Alaina Casanovy.

Od tamtej pory jego obowiązki przejął dyrektor techniczny akademii klubu, Denis Zanko. Dziś jednak ten stan uległ zmianie, ponieważ poinformowano o zatrudnieniu nowego trenera. Został nim Antoine Kombouaré.

55-latek podpisał z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Nowy szkoleniowiec Toulouse ma dosyć bogate doświadczenie. W przeszłości prowadził bowiem między innymi Strasbourg, Guingamp, czy Paris Saint-Germain. Ostatnio był z kolei związany z Dijon.

Debiut Kombouaré w nowej roli nastąpi już w najbliższą sobotę. Wówczas to jego zespół podejmie przed własną publicznością Lille.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy