Oficjalnie: Antolović i Kneżević wypożyczeni z Legii

Oficjalnie:  Antolović i  Kneżević wypożyczeni z Legii fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia Warszawa

Dwójka piłkarzy Legii Warszawa, Marian Antolović i Srdja Kneżević, została wypożyczona do końca sezonu do FK Borac Banja Luka. Bośniacki klub zajmuje 4. lokatę na półmetku rozgrywek.

Obydwaj nie byli podstawowymi zawodnikami w warszawskiej drużynie. Marian Antolović sprowadzony do Legii został w 2010 roku. Miał zastąpić Jana Muchę, ale nie zdobył zaufania trenera Skorży i był 3. bramkarzem w zespole. Obrońca, Srdja Kneżević, podobnie jak Chorwat trafił do stołeczego klubu w 2 lata temu. Na początku zmagał się z kontuzją, a po powrocie do zdrowia nie mógł wygrać rywalizacji o miejsce z Jakubem Rzeźniczakiem i Arturem Jędrzejczykiem.

Problemem, który stał na drodze do odejścia tej dwójki były ich wysokie zarobki w Legii. Klubu z Bośni nie było stać na takie pensje dla nich. Ustalono, że różnica pomiędzy zarobkami w nowym klubie, a tymi, jakie otrzymywali w Warszawie będzie im rekompensowana przez zarząd klubu ze stolicy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy