OFICJALNIE: Arajuuri i Lafrance w Pafos

OFICJALNIE: Arajuuri i Lafrance w Pafos fot. M.O. Stevens | Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pafos FC

Pafos FC poinformował o pozyskaniu Paulusa Arajuuriego i Kevina Lafrance'a.

Pion sportowy cypryjskiego klubu ma za sobą niezwykle pracowite okno transferowe. Do drużyny dołączyło bowiem aż piętnastu graczy. W tej grupie znaleźli się też starzy dobrzy znajomi z ekstraklasowych boisk, a więc Paulus Arajuuri oraz Kevin Lafrance.

Pierwszy z zawodników reprezentował w przeszłości barwy Lecha Poznań. W szeregach tej ekipy występował w latach 2014-2017. Później przeniósł się do Bröndby IF.

W tym sezonie zdążył już wystąpić w 11 meczach. Strzelił w nich dwie bramki, w tym jedną przeciwko Lechii Gdańsk w eliminacjach Ligi Europy. Ponadto zanotował jedną asystę.

Drugi z piłkarzy również jest dobrze znany polskim kibicom. On bowiem z kolei miał okazję grać dla Widzewa Łódź, Miedzi Legnica oraz Chrobrego Głogów.

W lipcu wzmocnił APOEL. Tam jednak nie miał większych szans na regularne występy, dlatego zdecydował się na wypożyczenie do Pafos FC. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Po dwóch kolejkach ligi cypryjskiej wspomniany zespół plasuje się w tabeli na piątym miejscu z dorobkiem trzech punktów.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy