Oficjalnie: Araújo ponownie wypożyczony

Oficjalnie: Araújo ponownie wypożyczony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Recife

Vinícius Vasconcelos Araújo został nowym zawodnikiem Sport Recife.

Młodzieżowy reprezentant "Canarinhos" przeniósł się do zespołu popularnych "Lwów" na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Valencii.

23-letni napastnik na identycznych warunkach występował ostatnio w Cruzeiro, w którym rozegrał dwanaście spotkań i strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował tyle samo asyst. Warto również przypomnieć, że Araújo trafił do hiszpańskiej drużyny w połowie sezonu 2013/14 za 3,5 miliona euro właśnie z ekipy z Belo Horizonte.

Brazylijczyk liczy na to, że dzięki regularnej grze w Sport Recife otrzyma powołanie do kadry olimpijskiej, która w sierpniu powalczy o złotym medal w Rio de Janeiro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy