Oficjalnie: Araujo w AEK-u

Oficjalnie: Araujo w AEK-u
Redakcja
Redakcja
Źródło: UD Las Palmas

Sergio Araujo dołączył do AEK-u Ateny na zasadzie wypożyczenia z Las Palmas.

Klub ze Stadionu Olimpijskiego w Atenach nie zastrzegł sobie możliwości wykupu gracza po sezonie. Pensja 24-latka będzie w całości opłacana przez Las Palmas. 

Argentyńczyk nie miał szans na regularną grę w drużynie prowadzonej przez Quique Setiena. Co prawda rozegrał on jedenaście spotkań ligowych, okraszając je dwiema bramkami i jedną asystą, ale rolę podstawowego, środkowego napastnika pełni tam Marko Livaja.

Argentyńczyk udał się dziś do Aten, aby sfinalizować swoje przenosiny. Do końca obecnego tygodnia zawodnik zostanie zaprezentowany przed mediami.

24-letni Araujo niedawno dwukrotnie "zasłynął" z jazdy na "podwójnym gazie". Sąd ukarał piłkarza, skazując na dziewięć miesięcy więzienia i odbierając prawo prowadzenia pojazdów na okres dwóch lat. Wyrok nie jest prawomocny.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy