Oficjalnie: Araujo w AEK-u

Oficjalnie: Araujo w AEK-u
Redakcja
Redakcja
Źródło: UD Las Palmas

Sergio Araujo dołączył do AEK-u Ateny na zasadzie wypożyczenia z Las Palmas.

Klub ze Stadionu Olimpijskiego w Atenach nie zastrzegł sobie możliwości wykupu gracza po sezonie. Pensja 24-latka będzie w całości opłacana przez Las Palmas. 

Argentyńczyk nie miał szans na regularną grę w drużynie prowadzonej przez Quique Setiena. Co prawda rozegrał on jedenaście spotkań ligowych, okraszając je dwiema bramkami i jedną asystą, ale rolę podstawowego, środkowego napastnika pełni tam Marko Livaja.

Argentyńczyk udał się dziś do Aten, aby sfinalizować swoje przenosiny. Do końca obecnego tygodnia zawodnik zostanie zaprezentowany przed mediami.

24-letni Araujo niedawno dwukrotnie "zasłynął" z jazdy na "podwójnym gazie". Sąd ukarał piłkarza, skazując na dziewięć miesięcy więzienia i odbierając prawo prowadzenia pojazdów na okres dwóch lat. Wyrok nie jest prawomocny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy