OFICJALNIE: Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz odchodzą z Chennaiyin FC

OFICJALNIE: Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz odchodzą z Chennaiyin FC fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chennaiyin FC

Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz pożegnali się z Chennaiyin FC.

Chennaiyin FC poinformowało o rozstaniu z sześcioma piłkarzami. W tym gronie znaleźli się dwaj Polacy: Ariel Borysiuk i Łukasz Gikiewicz, a także Slavko Damjanović, Vladimir Koman, Mirlan Murzajew oraz Nerijus Valskis.

Obaj polscy zawodnicy trafili do Chennaiyin w sierpniu poprzedniego roku. Nieco więcej meczów w Indian Super League rozegrał 34-letni Gikiewicz, który pojawiał się na murawie 18 razy. Napastnik strzelił gola i zanotował asystę. Bilans 30-letniego Borysiuka to 14 spotkań i jedna bramka.

Drużyna Polaków z dorobkiem 20 punktów zajęła ósme miejsce w liczącej 11 zespołów tabeli Indian Super League.

Zobaczymy, gdzie teraz zakotwiczą Borysiuk z Gikiewiczem. Można przypuszczać, że ten drugi będzie ponownie szukał klubu za granicą. Podróżujący po świecie atakujący ma już na koncie występy na Cyprze, w Kazachstanie, Bułgarii, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Jordanii, Rumunii oraz Bahrajnie.

Borysiuk oprócz Polski i Indii grał w Niemczech, Rosji, Anglii i Mołdawii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy