OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone

OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone fot. SPAL
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Crotone

Arkadiusz Reca w najbliższym czasie będzie występował w Crotone.

Klub z Kalabrii poinformował o wypożyczeniu ośmiokrotnego reprezentanta Polski z Atalanty na najbliższy sezon, zapewniając sobie opcję jego wykupu.

25-letni Reca trafił do Atalanty w 2018 roku, przenosząc się do Włoch z Wisły Płock. Od tamtej pory grający na lewej stronie boiska zawodnik uzbierał pięć występów w koszulce ekipy z Bergamo. W poprzednim sezonie Polak został wypożyczony do SPAL. Tam o wiele częściej pojawiał się na murawie. W Serie A rozegrał 25 meczów, notując dwie asysty.

Z Crotone Reca również będzie rywalizował na najwyższym włoskim szczeblu. Jego nowy zespół przystąpił do rozgrywek jako beniaminek.

W pierwszej kolejce przegrał on z Genoą 1:4, a w niedzielę czeka go spotkanie z Milanem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy