OFICJALNIE: Arkadiusz Reca z koronawirusem

OFICJALNIE: Arkadiusz Reca z koronawirusem fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Arkadiusz Reca miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, o czym poinformowała Spezia Calcio.

Ostatnie tygodnie nie są dla Arkadiusza Recy zbytnio udane. Odkąd Polak zamienił Atalantę na Spezię, wszystko idzie jak po grudzie.

Niemalże od początku sezonu 26-latek zmaga się z kontuzjami mięśniowymi, które uniemożliwiają mu regularne występy. Nie sposób nie wspomnieć, że zagrał on w tym sezonie zaledwie cztery minuty na szczeblu ligi włoskiej.

Obecnie przechodzi rekonwalescencję i dlatego, pomimo powołania, nie pojawił się na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski. To jednak nie koniec problemów.

W czwartkowe popołudnie okazało się, że w przypadku Arkadiusza Recy doszło do zakażenia koronawirusem. O sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała Spezia Calcio.

„Po wystąpieniu lekkich objawów grypy, które skłoniły naszych lekarzy do przeprowadzenia badania wymazowego, Arkadiusz Reca uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa” - czytamy.

Termin powrotu reprezentant Polski nie jest obecnie znany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy