OFICJALNIE: Arnarson opuszcza Górnika Zabrze

OFICJALNIE: Arnarson opuszcza Górnika Zabrze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Adam Örn Arnarson nie jest już zawodnikiem Górnika Zabrze.

Nowy prawym obrońcą drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza ma zostać Grek, Stavros Vasilantonopoulos. To spowodowało, że działacze postanowili rozstać się z innym graczem występującym na tej pozycji, Adamem Örnem Arnarsonem.

Umowa między stronami została rozwiązana za porozumieniem stron. Na ten moment nie wiadomo, gdzie zakotwiczy wspomniany piłkarz.

Islandczyk trafił do Zabrza z norweskiego Aalesunds zeszłej zimy. Od tamtej pory rozegrał dla pierwszego zespołu 13 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy