OFICJALNIE: Arthur odchodzi z Barcelony

OFICJALNIE: Arthur odchodzi z Barcelony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona potwierdziła przenosiny Arthura do Juventusu.

„Barcelona i Juventus osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Arthura Melo. Włoski klub zapłaci 72 miliony euro plus 10 milionów euro zmiennych” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez „Dumę Katalonii”.

Mistrzowie Hiszpanii poinformowali jednocześnie, że brazylijski pomocnik zostanie w klubie do faktycznego zakończenia sezonu 2019/2020.

23-letni Arthur był związany z Barceloną od 2018 roku, kiedy to trafił do Hiszpanii z Grêmio Porto Alegre. „Duma Katalonii” zapłaciła wtedy za niego nieco ponad 30 milionów euro. Od tamtej pory Brazylijczyk rozegrał w jej koszulce 72 mecze, notując w nich cztery trafienia i sześć asyst. Zdobył mistrzostwo i Superpuchar Hiszpanii.

To tylko część wymiany między Barceloną a Juventusem. Lada moment potwierdzony zostanie transfer Miralema Pjanicia, który uda się w odwrotnym kierunku, a więc z Turynu do Hiszpanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy