OFICJALNIE: Artigas i Ziemann w Chrobrym Głogów

OFICJALNIE: Artigas i Ziemann w Chrobrym Głogów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o pozyskaniu Gerarda Artigasa i Marcela Ziemanna.

Ivan Đurđević kompletuje kadrę na przyszły sezon. W ostatnich godzinach do drużyny dołączyli Gerard Artigas i Marcel Ziemann. 

Pierwszy z piłkarzy trafił do Głogowa z drużyny Lorca FC na zasadzie transferu definitywnego. Umowę podpisał do 30 czerwca 2020 roku.  Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie zaledwie jedno spotkanie. Miało to miejsce w Pucharze Króla przeciwko Unionistas. 

Drugi z zawodników przeprowadza się do pierwszoligowca z greckiego AE Sparti. Podobnie jak w przypadku Hiszpana, parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.  Dla prawego obrońcy jest to powrót do Polski. W przeszłości był bowiem związany ze Stomilem Olsztyn. W minionych rozgrywkach zanotował dziewięć występów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy