OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Artura Siemaszko.

Ekipa z Trójmiasta kompletuje zespół przed walką o powrót do Ekstraklasy. W piątek do zespołu prowadzonego przez Ireneusza Mamrota dołączył nowy napastnik.

Został nim Artur Siemaszko, który przenosi się do spadkowicza ze Stomilu Olsztyn na zasadzie transferu definitywnego.

Napastnik podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

23-latek jest wychowankiem ekipy z Olsztyna. W swojej karierze miał też okazję występować w Zagłębiu Lubin i GKS-ie Tychy.

Siemaszko rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie zdobył trzy bramki i zanotował taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy