OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Artura Siemaszko.

Ekipa z Trójmiasta kompletuje zespół przed walką o powrót do Ekstraklasy. W piątek do zespołu prowadzonego przez Ireneusza Mamrota dołączył nowy napastnik.

Został nim Artur Siemaszko, który przenosi się do spadkowicza ze Stomilu Olsztyn na zasadzie transferu definitywnego.

Napastnik podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

23-latek jest wychowankiem ekipy z Olsztyna. W swojej karierze miał też okazję występować w Zagłębiu Lubin i GKS-ie Tychy.

Siemaszko rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie zdobył trzy bramki i zanotował taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy