OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Artura Siemaszko.

Ekipa z Trójmiasta kompletuje zespół przed walką o powrót do Ekstraklasy. W piątek do zespołu prowadzonego przez Ireneusza Mamrota dołączył nowy napastnik.

Został nim Artur Siemaszko, który przenosi się do spadkowicza ze Stomilu Olsztyn na zasadzie transferu definitywnego.

Napastnik podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

23-latek jest wychowankiem ekipy z Olsztyna. W swojej karierze miał też okazję występować w Zagłębiu Lubin i GKS-ie Tychy.

Siemaszko rozegrał w poprzednim sezonie 31 meczów. W tym czasie zdobył trzy bramki i zanotował taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy