OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Tychach

OFICJALNIE: Artur Siemaszko w Tychach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS Tychy

GKS Tychy potwierdził pozyskanie Artura Siemaszko.

Runda jesienna nie była dla podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza zbyt udana. Pomimo tego, że celem, jaki zarząd nakreślił przed zespołem, była walka o awans, nie spełniono pokładanych nadziei i na ten moment plasuje w drugiej części tabeli.

Z tego względu władze klubu postanowiły pozyskać nowego napastnika. Na wypożyczenie do GKS-u trafił Artur Siemaszko. Jego umowa z tym klubem ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

- W tym okienku transferowym szukamy piłkarzy głównie do sektora ofensywnego. Naszym priorytetem było zakontraktowanie napastnika, który będzie regularnie strzelał. Artur to jeszcze młody zawodnik, ale doskonale sprawdził się w pierwszoligowych realiach - powiedział prezes, Grzegorz Bednarski. 

22-latek spędził poprzedni sezon na zasadzie transferu czasowego w Stomilu Olsztyn. Tam rozegrał 30 spotkań, w których zdobył jedenaście bramek i zaliczył dwie asysty.

Jego dobra postawa skutkowała tym, że pomimo dużego zainteresowanie ze strony ekip z pierwszej ligi, jak i Ekstraklasy, napastnik wrócił do Lubina. W Zagłębiu nie znalazł jednak uznania w oczach kolejnych szkoleniowców i wiele wskazuje na to, że zdecyduje się na przeprowadzkę.

W tym sezonie Siemaszko rozegrał sześć spotkań w trzecioligowych rezerwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy