Oficjalnie: Ashley Williams w Evertonie

Oficjalnie: Ashley Williams w Evertonie
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Everton FC

Ashley Williams został ogłoszony nowym nabytkiem Evertonu.

Kapitan reprezentacji Walii złożył podpis pod trzyletnim kontraktem. Angielskie media donoszą, że stał się on najdroższym 31-latkiem w historii Premier League. Transakcja z jego udziałem zamknęła się w 12 milionach funtów.

- Przeżyłem osiem wspaniałych lat w Swansea, ale potrzebowałem nowego wyzwania, więc z radością dołączyłem do Evertonu — oznajmił Williams. - Jest to wspaniały klub z niesamowitym menadżerem. Wierzę, że wszystko zmierza tutaj we właściwym kierunku. Chcę być tego częścią — dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy