Oficjalnie: Ashley Williams w Evertonie

Oficjalnie: Ashley Williams w Evertonie
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Everton FC

Ashley Williams został ogłoszony nowym nabytkiem Evertonu.

Kapitan reprezentacji Walii złożył podpis pod trzyletnim kontraktem. Angielskie media donoszą, że stał się on najdroższym 31-latkiem w historii Premier League. Transakcja z jego udziałem zamknęła się w 12 milionach funtów.

- Przeżyłem osiem wspaniałych lat w Swansea, ale potrzebowałem nowego wyzwania, więc z radością dołączyłem do Evertonu — oznajmił Williams. - Jest to wspaniały klub z niesamowitym menadżerem. Wierzę, że wszystko zmierza tutaj we właściwym kierunku. Chcę być tego częścią — dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy