OFICJALNIE: Aubameyang podpisał nową umowę z Arsenalem

OFICJALNIE: Aubameyang podpisał nową umowę z Arsenalem fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Pierre-Emerick Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem.

Gaboński napastnik parafował z „Kanonierami” kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

- Nigdy nie miałem wątpliwości dotyczących podpisania nowej umowy z klubem. Dzięki kibicom, kolegom z drużyny, mojej rodzinie i wszystkim z klubu, czuję, że do niego należę. Wierzę w Arsenal i w to, że możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Mamy tutaj coś wyjątkowego - powiedział Aubameyang.

31-letnim atakującym interesowało się kilka zespołów. Jak informował wcześniej Fabrizio Romano, odrzucił on przynajmniej dwie konkretne propozycje. Wydaje się, że Gabończykowi złożył je ktoś z trójki: Barcelona, Inter, Juventus.

Według The Athletic Aubameyang na mocy nowego kontraktu może zarabiać nawet 375 tysięcy funtów tygodniowo.

Dotychczasowy bilans „Auby” w koszulce „Kanonierów” to 111 występów, 72 trafienia i 15 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy