OFICJALNIE: Aubameyang podpisał nową umowę z Arsenalem

OFICJALNIE: Aubameyang podpisał nową umowę z Arsenalem fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Pierre-Emerick Aubameyang podpisał nowy kontrakt z Arsenalem.

Gaboński napastnik parafował z „Kanonierami” kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

- Nigdy nie miałem wątpliwości dotyczących podpisania nowej umowy z klubem. Dzięki kibicom, kolegom z drużyny, mojej rodzinie i wszystkim z klubu, czuję, że do niego należę. Wierzę w Arsenal i w to, że możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Mamy tutaj coś wyjątkowego - powiedział Aubameyang.

31-letnim atakującym interesowało się kilka zespołów. Jak informował wcześniej Fabrizio Romano, odrzucił on przynajmniej dwie konkretne propozycje. Wydaje się, że Gabończykowi złożył je ktoś z trójki: Barcelona, Inter, Juventus.

Według The Athletic Aubameyang na mocy nowego kontraktu może zarabiać nawet 375 tysięcy funtów tygodniowo.

Dotychczasowy bilans „Auby” w koszulce „Kanonierów” to 111 występów, 72 trafienia i 15 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy