OFICJALNIE: Austria Wiedeń zwolniła trenera

OFICJALNIE: Austria Wiedeń zwolniła trenera
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Austria Wiedeń

Thorsten Fink nie będzie już dłużej odpowiadał za wyniki Austrii Wiedeń.

Niemiecki szkoleniowiec swą przygodę ze stołecznym zespołem zakończył po niedawnym meczu ligowym, w którym prowadzona przez niego drużyna dość nieoczekiwanie poległa w wyjazdowym starciu z Admirą Wacker.

50-latek za wyniki popularnych „Fioletowych” odpowiadał od 2015 roku. W tym czasie zajmował z drużyną kolejno trzecią oraz drugą pozycję w tabeli. W bieżących rozgrywkach forma jego podopiecznych jest znacznie gorsza, bowiem zajmują oni zaledwie siódmą pozycję w dziesięciozespołowej stawce ligi austriackiej.

Fink, który jako zawodnik przez wiele lat z powodzeniem reprezentował barwy Bayernu Monachium, w przeszłości prowadził takie drużyny, jak FC Basel, Hamburger SV czy APOEL Nikozja. Póki co nie jest znane nazwisko jego następcy na Franz Horr Stadium.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy