OFICJALNIE: Bacuna w Cardiff

OFICJALNIE: Bacuna w Cardiff
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cardiff City

Leonardo Bacuna dołączył do Cardiff City.

27-latek zanotował bardzo dobrą rundę na zapleczu Premier League, czym przykuł uwagę zespołów występujących na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Pomimo sporego zainteresowania, walkę o jego podpis wygrało Cardiff.

Środkowy pomocnik przeprowadza się do beniaminka z Reading na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.

- Kilka tygodni temu dowiedziałem się o zainteresowaniu ze strony Cardiff. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu trafiłem i nie mogę się doczekać debiutu — powiedział reprezentant Curaçao.

Bacuna rozegrał w Championship 26 spotkań. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy