Oficjalnie: Bąk rozstaje się z Wisłą Płock

Oficjalnie: Bąk rozstaje się z Wisłą Płock
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock

Jakub Bąk opuszcza szeregi Wisły Płock.

Włodarze beniaminka Ekstraklasy nie zdecydowali się przedłużyć wygasającego wraz z końcem czerwca kontraktu z 23-letnim lewoskrzydłowym.

Przypominamy, że Bąk zasilił szeregi Wisły przed startem minionych rozgrywek. Od tego czasu były gracz Korony Kielce, GKS-u Tychy oraz Pogoni Szczecin rozegrał 21 spotkań dla ekipy z Płocka, w których zdobył dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy