Oficjalnie: Bąk w Wiśle Płock

Oficjalnie: Bąk w Wiśle Płock
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock

Jakub Bąk został nowym zawodnikiem Wisły Płock.

Były piłkarz Pogoni Szczecin związał się z ekipą z województwa mazowieckiego rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Bąk drugą część minionego sezonu spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Tychy, w którym wystąpił w 15 spotkaniach i zdobył w nich trzy bramki.

22-letni skrzydłowy po powrocie do popularnych "Portowców" został poinformowany, że nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry pierwszego zespołu na kolejny sezon dlatego, postanowiono rozwiązać z nim kontrakt (więcej - http://transfery.info/76135,oficjalnie-jakub-bak-bez-klubu).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy