OFICJALNIE: Bakasetas, 33-krotny reprezentant Grecji, w Trabzonsporze

OFICJALNIE: Bakasetas, 33-krotny reprezentant Grecji, w Trabzonsporze
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alanyaspor | Hürriyet

Trabzonspor pozyskał na zasadzie transferu definitywnego Anastasiosa Bakasetasa.

Wicemistrz Turcji stara się wrócić na właściwą ścieżkę, a pomóc w tym ma angaż nowego zawodnika. Jego barwy zasilił właśnie autor siedmiu trafień i czterech asyst w 22 rozegranych spotkania podczas trwającego sezonu dla Alanyasporu. Równie dobrze spisywał się on w poprzedniej kampanii - 14 bramek oraz osiem ostatnich podań.

27-latek swoimi dobrymi występami zapracował sobie na transfer o wartości trzech milionów euro. Ubiegłej nocy udał się w podróż prywatnym samolotem w celu sfinalizowania całej operacji, w ramach której złożył podpis na umowie ważnej do 30 czerwca 2024 roku.

Anastasios Bakasetas to etatowy reprezentant Grecji, który narodowe barwy przywdziewał jak dotąd 33 razy. Przed przyjazdem nad Bosfor, mogliśmy oglądać jego występy w koszulce AEK-u Ateny.

Dla „Bordowo-Niebieskich”, którzy plasują się dopiero na szóstej pozycji w ligowej tabeli, jest to drugie styczniowe wzmocnienie, gdyż wcześniej pozyskali oni Berata Özdemira.

Latem ubiegłego roku Grekiem interesowało się między innymi Lazio, ale do konkretnych rozmów nie doszło.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy