OFICJALNIE: Balotelli zdecydował!

OFICJALNIE: Balotelli zdecydował!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OGC Nice

Mario Balotelli podjął decyzję na temat swojej przyszłości.

Jak poinformował OGC Nice, Balotelli postanowił nie zmieniać barw w trwającym oknie transferowym. Taka informacja została przekazana klubowi przez przedstawicieli 28-letniego zawodnika.

Do tej pory odejście Balotellego z Nicei wydawało się przesądzone. Najbardziej konkretna w swoich staraniach była Marsylia, jednak jej oferty znacząco odbiegały od oczekiwań. Wobec tego napastnik zdecydował się dłużej nie czekać i skoncentrować się w pełni na nowym sezonie Ligue 1.

W komunikacie Nicea nie poinformowała, czy pozostanie Włocha oznacza przedłużenie z nim umowy, dotychczas obowiązującej do 30 czerwca 2019 roku.

Balotelli do Francji przeniósł się latem 2016 roku na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Liverpoolem. W ostatnim sezonie we wszystkich rozgrywkach strzelił 26 bramek i zaliczył dwie asysty w 38 meczach. 18 goli w samej Ligue 1 dało mu piątą lokatę w klasyfikacji najlepszych strzelców we Francji - tylko za Edinsonem Cavanim, Florianem Thauvinem, Neymarem i Memphisem Depayem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy