OFICJALNIE: Banasik, Mikita i Jakubik zostają w Radomiu

OFICJALNIE: Banasik, Mikita i Jakubik zostają w Radomiu fot.
Paweł Hanejko
Źródło: Radomiak Radom

Władze Radomiaka Radom podjęły decyzje kadrowe przed następnym sezonem. Z zespołem zostaje trener Dariusz Banasik, a także zawodnicy - Damian Jakubik i Patryk Mikita.

Ekipa z Radomia zakończyła minione rozgrywki na szczycie tabeli drugiej ligi, co zapewniło jej awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Pewne jest, że w następnym sezonie drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika nie zadowoli się wyłącznie walką o utrzymanie.

Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu władze postanowiły rozstrzygnąć kilka nurtujących kwestii. W klubie na kolejny rok pozostanie Dariusz Banasik. Umowa szkoleniowca została przedłużona o dwanaście miesięcy i będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Los trenera podzielą także zawodnicy, a więc Damian Jakubik i Patryk Mikita. Obaj podpisali kontakty do 30 czerwca 2021 roku.

Pierwszy z wymienionych zawodników rozegrał na drugoligowych boiskach 28 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola w meczu z Gryfem Wejherowo.

Mikita zanotował natomiast 27 występów na trzecim poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Na jego dorobek złożyło się pięć bramek.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy